نمایش اطلاعات ثبت شده فرم نمایش اطلاعات ثبت شده فرم

در این بخش صفحات راهنما برای قسمت های مختلف سامانه در دسترس کاربران قرار گرفته است.

جهت استفاده از بخش های مختلف سامانه می توانید با کلیک بر روی عنوان ، صفحات راهنما مربوطه را مطالعه نمایید.


 • در قسمت بالا سمت چپ روی آدمک کلیک کنید تا صفحه ورود برای شما نمایش داده شود

 • در صفحه ورود روی گزینه ایجاد حساب کاربری کلیک کنید
 • اطلاعات خود را وارد کنید ( در صورتیکه شخص حقیقی هستید نوع حقیقی و در صورتیکه شرکت ،موسسه و شخصیت حقوقی هستید نوع حقوقی را انتخاب کنید و اطلاعات مربوط به آن را تکمیل کنید)
 • پس از دریافت پیامک، اطلاعات ارسال شده شامل نام کاربری و رمز عبور را در کادر ورود وارد کنید
 • در صورتیکه قبلا در سامانه ثبت نام نموده اید و نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش کرده اید از قسمت فراموشی رمز رمز خود را بازیابی کنید
 • در صورتیکه از قسمت فراموشی رمز موفق به دریافت نام کاربری و رمز خود نشدید با ادمین سامانه تماس حاصل نمایید لازم به ذکر است که در صورت ورود رمز اشتباه به صورت مکرر ، پنل کاربری شما قفل خواهد شد و جهت احراز هویت و دریافت رمزجدید باید با ادمین سامانه (02145268 )تماس حاصل نمایید.


 • تلفن دبیرخانه رویدادهای کتابخوانی: 02188318655 - 02188318656

 • پس از ورد به پنل کاربری خود وارد بخش کارتابل خواهید شد.
 • کارتابل شامل بخش های :

  کارهای من : اخرین ارجاعات به شما ( تمامی کارهای مربوط به شما که درانتظار تایید رد یا تکمیل و اصلاح به شما ارجاع داده شده است )

  کارهای که انجام داده ام : کارهایی که به شما ارجاع شده و انجام داده اید ( در این قسمت موارد قابل ویرایش نیست و فقط لیست کارهای انجام شده شما قابل نمایش است)

  کارهایی که شروع کردم : شامل تمامی مواردی که شما در سامانه آغاز کرده اید و دروضعیت رسیدگی میباشد.

  اختصاص داده شده به من : شامل تمام مواردی که به شخص شما ارجاع شده است

  اختصاص داده شده به نقش من : شامل تمام مواردی است که به نقش شما ارجاع داده شده که با انتخاب گزینه تخصیص به من میتوانید موارد را به خودتان اختصاص دهید و به انجام برسانید.


 • برای شرکت در "جشنواره جام باشگاه های کتاب و کتابخوانی" منوی خدمات را باز کنید.
 • از منوی خدمات زیر منوی جام باشگاه های کتابخوانی روی گزینه ثبت نام مربی کلیک کنید و اطلاعات خود را تکمیل کنید. لازم به ذکر است که هر شخص فقط یک بار امکان ثبت نام به عنوان مربی را دارد..
 • پس از تکمیل اطلاعات خود روی گزینه ذخیره کلیک کنید. پس از ثبت اطلاعات شما مدیر جشنواره نسبت به تایید و رد اطلاعات شما اقدام خواهد کرد. در صورتی که به هر دلیل نیاز به ویرایش اطلاعات شما باشد مدیر جشنواره نسبت به بازگشت فرم شما به کارتابل شما اقدام خواهد کرد و شما در بخش کارتابل – کارهای من میتوانید فرم خود را مشاهده و ویرایش و مجدد برای مدیر جشنواره ارسال کنید.

 • پس از تایید شما به عنوان مربی در سامانه امکان ثبت نام باشگاه برای شما باز خواهد شد . از منوی خدمات زیر منوی جام باشگاههای کتابخوانی روی گزینه ثبت نام باشگاه کتابخوانی کلیک کنید و باشگاه های خود را معرفی کنید. لازم به ذکر است که هر مربی بر اساس رده بندی سنی میتواند چندین باشگاه ثبت کند.
 • پس از تکمیل اطلاعات خود روی گزینه ذخیره کلیک کنید. پس از ثبت اطلاعات شما مدیر جشنواره نسبت به تایید و رد اطلاعات شما اقدام خواهد کرد. در صورتی که به هر دلیل نیاز به ویرایش اطلاعات شما باشد مدیر جشنواره نسبت به بازگشت فرم شما به کارتابل شما اقدام خواهد کرد و شما در بخش کارتابل – کارهای من میتوانید فرم خود را مشاهده و ویرایش و مجدد برای مدیر جشنواره ارسال کنید. حداقل 8 عضو و حداکثر 12 عضو برای هر باشگاه براساس رده سنی باید معرفی شوند. ثبت نام مربی و ثبت باشگاه فقط بخشی از ثبت نام در جشنواره جام باشگاه ها می باشد و در صورتی که فرم شرکت در دوره را تکمیل نکنید ثبت نام شما ناقص بوده و امکان شرکت در جشنواره را نداری

 • پس از تایید باشگاه شما توسط مدیر جشنواره میتوانید از منوی خدمات زیر منوی جام باشگاه های کتابخوانی روی گزینه شرکت در دوره جام باشگاه ها نسبت به شرکت در دوره جام باشگاه های کتابخوانی اقدام کنید. در حال حاضر جشنواره جام باشگاههای کتاب و کتابخوانی در سه بخش نامه به نویسنده – معرفی فیلم – معرفی باشگاه برتر در حال برگزاری است .
 • پس از تکمیل فرم شرکت در دوره نسبت به ذخیره و ارسال فرم اقدام نمایید . لازم به ذکر است که برای شرکت در بخش نامه به نویسنده و معرفی فیلم برای هر عضو خود به صورت مجزا باید فرم را تکمیل کنید. اما در بخش معرفی باشگاه برتر نیاز به تکمیل اطلاعات کامل باشگاه می باشد. ارسال اطلاعات هر باشگاه مختص به همان باشگاه است در صورت ثبت چندین باشگاه باید برای هر باشگاه خود به صورت مجزا فرم را تکمیل و ارسال کنید. در صورتی که به هر دلیل نیاز به ویرایش اطلاعات شما باشد مدیر جشنواره نسبت به بازگشت فرم شما به کارتابل شما اقدام خواهد کرد و شما در بخش کارتابل – کارهای من میتوانید فرم خود را مشاهده و ویرایش و مجدد برای مدیر جشنواره ارسال کنید. برای پیگیری فرم های ارسال شده توسط خود میتوانید از بخش کارتابل ( کارهایی که شروع کردم و یا کارهایی که انجام داده ام ) اقدام کنید.


 • پس از ورد به پنل کاربری خود وارد بخش کارتابل خواهید شد.
 • کارتابل شامل بخش های : کارهای من : اخرین ارجاعات به شما ( تمامی کارهای مربوط به شما که درانتظار تایید رد یا تکمیل و اصلاح به شما ارجاع داده شده است ) کارهای که انجام داده ام : کارهایی که به شما ارجاع شده و انجام داده اید ( در این قسمت موارد قابل ویرایش نیست و فقط لیست کارهای انجام شده شما قابل نمایش است) کارهایی که شروع کردم : شامل تمامی مواردی که شما در سامانه آغاز کرده اید و دروضعیت رسیدگی میباشد. اختصاص داده شده به من : شامل تمام مواردی که به شخص شما ارجاع شده است اختصاص داده شده به نقش من : شامل تمام مواردی است که به نقش شما ارجاع داده شده که با انتخاب گزینه تخصیص به من میتوانید موارد را به خودتان اختصاص دهید و به انجا برسانید.


 • برای شرکت در " جشنواره ملی معتمد نژاد" منوی خدمات را باز کنید.
 • از منوی خدمات زیر منوی جشنواره معتمدنژاد روی گزینه شرکت در جشنواره ملی معتمدنژاد کلیک کنید و اطلاعات خود را تکمیل کنید. لازم به ذکر است که هر شخص فقط یک بار امکان شرکت در هر محور را دارد.
 • پس از تکمیل اطلاعات خود روی گزینه ذخیره کلیک کنید. پس از ثبت اطلاعات شما مدیر جشنواره نسبت به تایید و رد اطلاعات شما اقدام خواهد کرد. در صورتی که به هر دلیل نیاز به ویرایش اطلاعات شما باشد مدیر جشنواره نسبت به بازگشت فرم شما به کارتابل شما اقدام خواهد کرد و شما در بخش کارتابل – کارهای من میتوانید فرم خود را مشاهده و ویرایش و مجدد برای مدیر جشنواره ارسال کنید. برای پیگیری فرم های ارسال شده توسط خود میتوانید از بخش کارتابل ( کارهایی که شروع کردم و یا کارهایی که انجام داده ام ) اقدام کنید. در حال حاضر جشنواره جایزه ملی معتمدنژاد در 6 محور در حال برگزاری است متقاضیان گرامی باید در انتخاب محور مورد نظر دقت لازم را به عمل آورند هر متقاضی فقط یکبار امکان شرکت در هر محور را دارد و هر محور به صورت مجزا داوری خواهد شد. به هر دلیل در صورتیکه نیاز به ویرایش اطلاعات شرکت کننده در هنگام شرکت در دوره متقاضی میتواند با بخش دبیرخانه جشنواره ملی معتمدنژاد تماس حاصل نمایند.