برگزاری دوازدهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال

برگزاري دوازدهمين جشنواره ملي رسانه هاي ديجيتال

دوازدهمين جشنواره ملي رسانه‌هاي ديجيتال، به عنوان بزرگترين رويداد شناسايي و معرفي آثار و فعالان فرهنگي، هنري و رسانه‌اي ديجيتال، برگزار مي‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی‌پلتزار ، دوازدهمین جشنواره‌ملی رسانه‌های‌دیجیتال از 23 اردیبهشت 1400 آغاز به کار کرده و فرایند ثبت و دریافت آثار تا 15 تیرماه ادامه خواهد داشت.

امسال دومین دوره ای است که جشنواره با رویکرد محتوایی برگزار می‌شود و  8 موضوع «انقلاب اسلامی و مقاومت (با محوریت نقش شهید حاج قاسم سلیمانی)»، «خانواده و سبک زندگی»، «اقوام، فرهنگ محلی و گردشگری»، «مسجد و مناسک دینی»، «امید، تفریح و نشاط اجتماعی»، «سواد رسانه‌ای و زیست مجازی»، «حکمرانی و مدیریت فرهنگی» و «خدمات مطالعاتی، آموزشی و پژوهشی» محورهای اصلی جشنواره هستند.

«روایت کرونا در فضای مجازی» نیز  به عنوان موضوع ویژه جشنواره انتخاب شده است.

تمامی فرآیندهای جشنواره دوازدهم اعم از ثبت‌نام، دریافت آثار، داوری و انتخاب برگزیدگان به صورت مجازی و بر بستر سامانه پلتزار (شبکه تعاملی و توانمندسازی فعالان کسب و کارهای دیجیتال) انجام خواهد شد و صاحبان بسترهای تولید و نشر، نرم‌افزار‌های تلفن همراه، بازی‌های رایانه‌ای و محتواهای دیجیتال می‌توانند با مراجعه به سامانه www.platzaar.ir در این جشنواره شرکت کنند.   با استفاده از پلتزار امکان برگزاری جشنواره از یک فرایند مقطعی خارج شده و امکان یک تعامل مستمر و پایدار میان فعالان ایجاد می شود.هم

مراسم اختتامیه این جشنواره نیز همزمان با ایام عید غدیر در هفته اول مردادماه برگزار خواهد شد./

۱۴۰۰/۰۲/۲۹ ۱۱:۳۰