خانه جلوه گاه رويداد هنري رسانه‌اي فانوس
رويداد هنري رسانه‌اي فانوس

رويداد هنري رسانه‌اي فانوس

امتیاز 0.0 اشتراک گذاری

موضوع
ساير موارد

ثبت نام
از تاریخ: ۱۴۰۰/۰۷/۲۴
تا تاریخ: ۱۴۰۰/۰۷/۳۰

قالب
ساير

برگزاری
از تاریخ: ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
تا تاریخ: ۱۴۰۰/۰۹/۱۰

نوع رویداد
جشنواره

مکان فیزیکی
ندارد

گستره
ملي

بستر مجازی
http://seraj.ir/page/form/sb2

توضیحات

در اين رويداد شرکت کنندگان بايد قالب‌هاي توليدي خود را در يکي از موضوعات کرونا با محوريت سبک زندگي کرونايي و مراقبت‌هاي بهداشتي در زمينه کرونا، موضوع فرهنگي شامل ازدواج، ارتباطات دختر و پسر و سبک زندگي ايراني اسلامي و در بخش اجتماعي نيز با اولويت بيکاري، سوء مديريت، اعتياد و امنيت و در بخش اقتصادي با محوريت تنگناهاي معيشتي، فقر، قاچاق و خشکسالي و در موضوع فضاي مجازي با اولويت سواد فضاي مجازي و رسانه، جنگ نرم و فضاي مجازي توليد کنند.
حداکثر مهلت ثبت‌نام ۳۰ مهرماه و حداکثر مهلت ارسال آثار ۱۰ آذر مي‌باشد. جوايز بخش‌هاي مختلف اين رويداد در بخش اپليکيشن و بازي نفر اول ۵۰ ميليون، نفر دوم ۳۰ ميليون و نفر سوم ۲۰ ميليون ريال، در بخش موشن‌گرافيک، فيلم کوتاه و نماهنگ به نفر اول ۴۰ ميليون، نفر دوم ۲۵ ميليون و نفر سوم ۱۰ ميليون ريال، در بخش پوستر، اينفوگرافيک، پادکست و محصولات صوتي به نفر اول ۲۰ ميليون، نفر دوم ۱۲ ميليون و نفر سوم ۷ ميليون ريال، در موضوع کپشن و توييت نويسي به نفر اول ۱۵ ميليون، نفر دوم ۹ ميليون و به نفر سوم ۵ ميليون ريال خواهد بود.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بيشتر و ثبت‌نام اوليه به اين لينک مراجعه و يا عدد ۱ را به سامانه ۵۰۰۰۴۰۰۰۱۴۴۹۶۴ ارسال نمايند.

امتیاز دهید
ثبت نظر جدید
Unknown

نظری یافت نشد